Logitech 980-000403 sada reproduktorů 200 W Univerzální Černá 2.1 kanály/kanálů 35 W
Kód: MULLOGGLO0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Napájecí zdroj
AC
Údaje o balení
Šířka balení
302 mm
Hmotnost včetně balení
9,3 kg
Hloubka balení
311 mm
Výška balení
421 mm
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Frekvenční rozsah
35 - 20000 Hz
Další charakteristiky
Cinch audio vstupy
1
3,5 mm vstup
Ano
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Připojení sluchátek
3,5 mm
Technologie propojení
Kabel
Výstupy pro sluchátka
1
Výkon
Výkon PMPO
400 W
Barva
Černá
RMS výkon
200 W
Doporučené použití
Univerzální
Zvukové výstupní kanály
2.1 kanály/kanálů
Ovládání hlasitosti
Otočné
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm), Audio Direct
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85182200
Množství na kontejner (20stopový)
651 kusů
Šířka balení
320 mm
Výška balení
335 mm
GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC)
50992060248209
Váha hlavního obalu
9,6 kg
Délka vnějšího kartonu
440 mm
Počet na paletě
36 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
1351 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Satelitní reproduktory
Hmotnost satelitního reproduktoru
1,75 kg
Počet satelitů
2
RMS výkon satelitních reproduktorů
35 W
Rozměry satelitního reproduktoru
117 x 126 x 196 mm
Subwoofer
RMS výkon subwooferu
130 W
Úprava basů
Ano
Rozměry subwooferu (š x h x v)
305 x 266 x 284 mm
Hmotnost subwooferu
7 kg
Zesilovač
Integrovaný zesilovač
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5099206024823 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
| Certifikace: | THX |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
