Logitech 910-006930 myš Kancelář Pro praváky RF bezdrátové + Bluetooth Laser 8000 DPI
Kód: PERLOGMYS0542
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
500 mAh
Počet baterií
1
Vzhled
Formát
Pro praváky
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Výška
34,4 mm
Šířka
65 mm
Hmotnost
99 g
Hloubka
100,5 mm
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
iPadOS
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Podporované operační systémy Linux
Ano
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
240 g
Šířka balení
55 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
160 mm
Obsah balení
Přijímač
Ne
Návod k obsluze
Ano
Baterie
Ano
Myš
Podpora více zařízení
Ano
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ano
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Tiché kliknutí
Ano
Rolovací směry
Svislý/vodorovný
Počet tlačítek
6
Počet rolovacích koleček
1
Typ závitnice
Kola
Technologie detekce pohybu
Laser
Účel
Kancelář
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Rozlišení pohybu
8000 DPI
Ergonomie
Práce na jakémkoli povrchu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 5099206111745 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
