Lexar Professional NM1090 PRO 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe 3D TLC NAND
Kód: DIALXRSSD0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodné čtení (4 KB)
1650000 IOPS
Formát SSD
M.2
Rychlost čtení
14000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Náhodný zápis (4 KB)
1800000 IOPS
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Typ paměti
3D TLC NAND
Komponent pro
PC/Laptop
Hardwarové šifrovaní
Ne
Rychlost zápisu
10000 MB/s
Rozhraní
PCI Express 5.0
NVMe
Ano
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
700
Hmotnost a rozměry
Hloubka
22 mm
Výška
3,6 mm
Šířka
80 mm
Hmotnost
8 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Provozní vibrace
20 G
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367136780 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
