Lexar NM990 2 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe
Kód: DIALXRSSD0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost zápisu
10000 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1500
Hardwarové šifrovaní
Ne
NVMe
Ano
Komponent pro
PC / Notebook / Herní konzole
Náhodné čtení (4 KB)
2000000 IOPS
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
14000 MB/s
Rozhraní
PCI Express 5.0
Náhodný zápis (4 KB)
1400000 IOPS
Hmotnost a rozměry
Výška
2,45 mm
Šířka
80 mm
Hloubka
22 mm
Hmotnost
6 g
Provozní podmínky
Provozní vibrace
20 G
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| EAN: | 843367136858 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 17 mm |
| Šířka balení: | 142 mm |
| Délka balení: | 106 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
