Lexar NM790 M.2 2 TB PCI Express 4.0 SLC NVMe
Kód: DIALXRSSD0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Verze NVMe
1.4
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Litografie
12 nm
Typ paměti
SLC
Rozhraní
PCI Express 4.0
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
7400 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Výška
2,45 mm
Hmotnost
6 g
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Odolnost proti vibracím
20 G
Náraz při provozu
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 843367130290 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 164 mm |
| Šířka balení: | 107 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
