Lexar NM790 M.2 1 TB PCI Express 4.0 SLC NVMe
Kód: DIALXRSSD0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Litografie
12 nm
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Verze NVMe
1.4
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Typ paměti
SLC
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost čtení
7400 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6 g
Výška
2,45 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Odolnost proti vibracím
20 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367130283 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
