Lexar NM620 M.2 2 TB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe
Kód: DIALXRSSD0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze NVMe
1.3
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Typ paměti
3D TLC NAND
Sekvenční rychlost zápisu (AS SSD)
1300 MB/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
NVMe
Ano
Podmínky použití
Pracovní stanice
Formát SSD
M.2
Cílové pracovní zatížení
Mixed Use (MU)
Komponent pro
PC
Rychlost zápisu
3000 MB/s
Rychlost čtení
3300 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Sekvenční rychlost čtení (SSD)
3300 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
500
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 g
Výška
2,25 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Odolnost proti vibracím
20 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367123179 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
