Lexar NM620 M.2 1000 GB PCI Express 3.0 3D TLC NAND NVMe
Kód: DIALXRSSD0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost zápisu
3000 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
256000 IOPS
Kapacita disku SSD
1 TB
Rozhraní
PCI Express 3.0
Hardwarové šifrovaní
Ne
Typ paměti
3D TLC NAND
NVMe
Ano
Formát SSD
M.2
Oblast trhu
Mobilní
Náhodné čtení (4 KB)
300000 IOPS
Verze NVMe
1.4
Rychlost čtení
3300 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
500
Komponent pro
PC
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Hmotnost
9 g
Výška
2,25 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Odolnost proti vibracím
20 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367123162 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
