Lexar LNQ790X002T-RNNNG SSD disk 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
Kód: DIALXRSSD0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Komponent pro
PC
Formát SSD
M.2
Kapacita disku SSD
2 TB
Rozhraní
PCI Express 4.0
Verze NVMe
1.4
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1200
Typ paměti
3D TLC NAND
Náhodné čtení (4 KB)
800000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
600000 IOPS
NVMe
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
2,45 mm
Hloubka
22 mm
Šířka
80 mm
Hmotnost
6 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Odolnost proti vibracím
20 G
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| EAN: | 843367132225 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 17 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 107 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
