LENA 2019 Mechanický šicí stroj Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro
Děti
Barva
Bílá
Vestavěné světlo
Ano
Automatický navlékač jehly
Ne
Počet programů
16
Knoflíkový typ
4 kroky
Držadlo
Ano
Základní materiál
Polykarbonát (PC)
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Nastavitelná délka stehu
Ne
Volné rameno
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Nastaviltená pozice jehly
Ne
Příkon
Příkon
24 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,3 kg
Výška
225 mm
Šířka
330 mm
Hloubka
150 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte opatrně v blízkosti dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.185 kg |
| EAN: | 5902022183943 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
| Typ napájení: | Elektrický |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
