LEKI Neolite Carbon lyžařská hůlka 125 cm white
Kód: SIALEKKNT0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální délka
125 cm
Materiál shaftu
Tmavě šedá
Barva popruhu
Černá
Cílová skupina
Dospělý
Barva rukojeti
Černá
Zbarvení
Jednobarevný
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
1250 mm
Průměr hřídele
1,4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4028173386062 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 65 mm |
| Šířka balení: | 1290 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
