Leitz IQ OptiMax Home Office 225 skartovačka Na malé částice 58 dB Šedá, Bílá
Kód: BIULEINIS0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Barva
Šedá
Rozměr skartace
2 x 15 mm
Typ skartace
Na malé částice
Kapacita skartovače
6 listy
Indikátor plného koše
Ano
Pracovní cyklus
20 min
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ne
Skleněný průzor
Ano
Hlučnost
58 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-5
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Celkový objem přihrádek
15 l
Skartace CD
Ne
Skartace papíru se svorkou
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Kapacita koše
225 listy
Otočná kolečka
Ano
Typ střihu
Mikro řez
Šířka vstupního otvoru
22,3 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
332 mm
Hloubka
314 mm
Výška
573 mm
Hmotnost
10 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
388 mm
Hmotnost včetně balení
11,1 kg
Šířka balení
370 mm
Výška balení
620 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Logistická data
Kód celního sazebníku (TARIC)
84729080
Udržitelnost
Certifikáty shody
TÜV mark
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.9 kg |
| EAN: | 4002432142415 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 610 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
