Leitz IQ Home Office P-4 skartovačka Na malé částice 22 cm Bílá
Kód: BIULEINIS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skartace papíru
Ano
Pracovní cyklus
60 min
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Rychlost skartace
1800 mm/min
Skartace CD
Ne
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Skleněný průzor
Ano
Barva
Bílá
Celkový objem přihrádek
23 l
Rozměr skartace
4 x 28 mm
Skartace kreditních karet
Ne
Pracovní šířka
22 cm
Hmotnost média
80 g/m²
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Skartace papíru se svorkou
Ne
Kapacita skartovače
10 listy
Typ skartace
Na malé částice
Typ ovládání
Dotyk
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Proud
0,8 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,5 kg
Hloubka
238 mm
Šířka
356 mm
Výška
423 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.55 kg |
| EAN: | 4002432118939 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
