Leifheit 72588 Žehlicí prkno plné velikosti 120 x 38 mm
Kód: AGDLEHDES0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavení výšky
Ano
Otočná kolečka
Ne
Držák žehličky
Ano
Barva
Modrá
Model
Žehlicí prkno plné velikosti
Sklopný
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
100 cm
Velikost desky
120 x 38 mm
Hmotnost
4,8 kg
Výška (min.)
75 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte žehličku mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 4006501725882 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 1540 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
