LEGO TECHNIC 42214 Lamborghini Revuelto
Kód: KLOLEGLEG1879
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Série
Technic
Doporučený věk
10+ let/let
Počet prvků
1135
Hmotnost a rozměry
Výška
90 mm
Hloubka
400 mm
Šířka
170 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
118 mm
Výška balení
262 mm
Šířka balení
382 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 5702017816371 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 266 mm |
| Šířka balení: | 124 mm |
| Délka balení: | 384 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
