LEGO TECHNIC 42206 Oracle Red Bull Racing RB20
Kód: KLOLEGLEG1942
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
18+ let/let
Série
Technic
Návod
Ano
Počet prvků
1639
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Výška
140 mm
Hloubka
630 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,82 kg
Výška balení
378 mm
Hloubka balení
103 mm
Šířka balení
555 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.86 kg |
| EAN: | 5702017816296 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
