LEGO PŘÍLEŽITOSTNÉ 40634 ZÁBAVNÉ IKONY
Kód: KLOLEGLEG1005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
15 ks.
Doporučený věk
10+ let/let
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
360 mm
Výška
200 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5702017471518 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
