LEGO Ninjago 71813 Stínová maska vlka Dojo
Kód: KLOLEGLEG1506
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Doporučený věk
9+ let/let
Série
NINJAGO®
Hmotnost a rozměry
Výška
360 mm
Šířka
450 mm
Hloubka
210 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 5702017584577 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
