LEGO MINECRAFT 21279 Věž Enderman
Kód: KLOLEGLEG1796
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
867
Návod
Ano
Série
Minecraft®
Doporučený věk
9+ let/let
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
450 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
88 mm
Šířka balení
282 mm
Hmotnost včetně balení
1,28 kg
Výška balení
456 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 5702017815534 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
