LEGO MARVEL 76210 HULKBUSTER
Kód: KLOLEGLEG0733
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
4049
Doporučený věk
18+ let/let
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
470 mm
Hloubka balení
257 mm
Výška balení
483 mm
Hmotnost
6,9 kg
Šířka balení
378 mm
Hloubka
240 mm
Výška
520 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.75 kg |
| EAN: | 5702017154244 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
