LEGO JURASSIC WORLD 76976 Spinosaurus a Quetzalcoatlus Letecká mise
Kód: KLOLEGLEG1984
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Série
Jurassic World
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Doporučený věk
8+ let/let
Počet prvků
984
Hmotnost a rozměry
Výška
200 mm
Šířka
330 mm
Hloubka
120 mm
Údaje o balení
Výška balení
373 mm
Hmotnost včetně balení
1,76 kg
Hloubka balení
66 mm
Šířka balení
475 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 5702017850276 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 89 mm |
| Šířka balení: | 508 mm |
| Délka balení: | 392 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
