LEGO IKONY 10312 JAZZOVÝ KLUB
Kód: KLOLEGLEG1105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Doporučený věk
18+ let/let
Návod
Ano
Série
LEGO® Icons
Hmotnost a rozměry
Výška
300 mm
Šířka
250 mm
Hloubka
260 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.82 kg |
| EAN: | 5702017416625 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 475 mm |
| Šířka balení: | 578 mm |
| Délka balení: | 121 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
