LEGO IDEAS 21343 VIKINGSKÁ VESNICE
Kód: KLOLEGLEG0990
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
18+ let/let
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Počet prvků
2103
Série
Ideas
Hmotnost a rozměry
Výška balení
480 mm
Výška
240 mm
Hloubka balení
112 mm
Šířka
460 mm
Šířka balení
378 mm
Hloubka
260 mm
Hmotnost
2,35 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.44 kg |
| EAN: | 5702017497884 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
