LEGO IDEAS 21333 HVĚZDNÁ NOC - VINCENT VAN GOGH
Kód: KLOLEGLEG0982
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Počet prvků
2316
Doporučený věk
18+ let/let
Návod
Ano
Série
Ideas
Hmotnost a rozměry
Výška
280 mm
Hloubka balení
110 mm
Výška balení
375 mm
Hloubka
120 mm
Šířka
380 mm
Šířka balení
480 mm
Hmotnost
2,79 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.82 kg |
| EAN: | 5702017189840 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
