LEGO IDEAS 21332 ZEMĚKOULE
Kód: KLOLEGLEG0981
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
2585
Návod
Ano
Série
Ideas
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
370 mm
Hmotnost
2,65 kg
Hloubka balení
110 mm
Výška
400 mm
Výška balení
475 mm
Šířka
300 mm
Hloubka
260 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 5702017153742 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
