LEGO ICONS 11372 Podzimní zahrada u chalupy
Kód: KLOLEGLEG2042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
LEGO® Icons
Počet prvků
1102
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
290 mm
Výška
190 mm
Hloubka
180 mm
Údaje o balení
Šířka balení
382 mm
Hloubka balení
94 mm
Výška balení
262 mm
Hmotnost včetně balení
1,41 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 5702018062760 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
