LEGO ICONS 10333 Pán prstenů: Barad-dûr
Kód: KLOLEGLEG1771
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
18+ let/let
Návod
Ano
Počet prvků
5471
Série
LEGO® Icons
Pročet figurek na hraní
10 ks.
Hmotnost a rozměry
Šířka
450 mm
Hloubka
300 mm
Výška
830 mm
Údaje o balení
Výška balení
523 mm
Hmotnost včetně balení
7,28 kg
Hloubka balení
257 mm
Šířka balení
378 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 5702017589909 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
