LEGO ICONS 10305 Hrad lvích rytířů
Kód: KLOLEGLEG1562
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Série
LEGO® Icons
Pročet figurek na hraní
22 ks.
Počet prvků
4514
Hmotnost a rozměry
Hloubka
330 mm
Šířka
440 mm
Výška
380 mm
Údaje o balení
Šířka balení
523 mm
Výška balení
480 mm
Hloubka balení
218 mm
Hmotnost včetně balení
6,06 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.17 kg |
| EAN: | 5702017153261 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 530 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
