LEGO HARRY POTTER 76419 BRADAVICKÝ HRAD A AREÁL
Kód: KLOLEGLEG1031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Počet prvků
2660
Série
Harry Potter™
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
3,08 kg
Výška
210 mm
Hloubka balení
109 mm
Šířka
350 mm
Šířka balení
478 mm
Výška balení
375 mm
Hloubka
250 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.55 kg |
| EAN: | 5702017413228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 121 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
