LEGO FRIENDS 42671 Rostlinná kavárna a květinářství
Kód: KLOLEGLEG1814
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Série
Friends
Počet prvků
1138
Návod
Ano
Doporučený věk
9+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
320 mm
Výška
150 mm
Hloubka
130 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,29 kg
Hloubka balení
72 mm
Šířka balení
456 mm
Výška balení
282 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 5702017815343 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
