LEGO EDUCATION 45678 SPIKE PRIME
Kód: KLOLEGLEG0864
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
528
Doporučený věk
10+ let/let
Návod
Ano
Série
LEGO® Education
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
174 mm
Šířka balení
438 mm
Výška balení
323 mm
Hmotnost
2,08 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.48 kg |
| EAN: | 5702016376319 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 168 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
