LEGO EDUCATION 45345 SPIKE Essential sada
Kód: KLOLEGLEG2032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
449
Série
LEGO® Education
Doporučený věk
6+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
310 mm
Výška balení
155 mm
Hmotnost včetně balení
1,68 kg
Šířka balení
420 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.115 kg |
| EAN: | 5702016677591 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
