LEGO DUPLO 10428 Velký interaktivní městský vlak
Kód: KLOLEGLEG1571
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
3+ let/let
Počet baterií
4
Baterie
Ne
Počet prvků
103
Návod
Ano
Série
DUPLO®
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Typ baterie
AAA
Hmotnost a rozměry
Šířka
990 mm
Údaje o balení
Výška balení
480 mm
Hloubka balení
120 mm
Hmotnost včetně balení
2,5 kg
Šířka balení
521 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.476 kg |
| EAN: | 5702017583044 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 479 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
