LEGO CREATOR 3 V 1 31168 Středověký rytířský hrad s koněm
Kód: KLOLEGLEG1872
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Creator
Počet prvků
1371
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
6 ks.
Doporučený věk
9+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka
300 mm
Výška
310 mm
Šířka
360 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5702017822433 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 481 mm |
| Šířka balení: | 107 mm |
| Délka balení: | 378 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
