LEGO CITY 60423 Tramvaj a stanice v centru města
Kód: KLOLEGLEG1355
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
811
Doporučený věk
7+ let/let
Pročet figurek na hraní
6 ks.
Série
City
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
100 mm
Šířka
50 mm
Hloubka
530 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
75 mm
Hmotnost včetně balení
1,59 kg
Šířka balení
540 mm
Výška balení
280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5702017589190 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 278 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
