LEGO CITY 60414 HASIČSKÁ STANICE S HASIČSKÝM VOZEM
Kód: KLOLEGLEG1230
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
843
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Návod
Ano
Série
City
Doporučený věk
6+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
320 mm
Hloubka
140 mm
Výška
220 mm
Údaje o balení
Výška balení
282 mm
Hloubka balení
91 mm
Šířka balení
540 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.87 kg |
| EAN: | 5702017582962 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 277 mm |
| Délka balení: | 88 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
