LEGO ART 31214 LOVE
Kód: KLOLEGLEG1599
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
18+ let/let
Série
LEGO® Art
Návod
Ano
Počet prvků
791
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Hloubka
60 mm
Výška
250 mm
Údaje o balení
Výška balení
262 mm
Hloubka balení
118 mm
Hmotnost včetně balení
1,49 kg
Šířka balení
382 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
| EAN: | 5702017814698 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 257 mm |
| Šířka balení: | 377 mm |
| Délka balení: | 117 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
