LEGO ARCHITECTURE 21063 Zámek Neuschwanstein
Kód: KLOLEGLEG1869
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
3455
Návod
Ano
Série
Architecture
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka
200 mm
Výška
310 mm
Šířka
460 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3,39 kg
Hloubka balení
132 mm
Výška balení
378 mm
Šířka balení
555 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.14 kg |
| EAN: | 5702017816760 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
