Ledlenser P7R Pro Černá Ruční svítilna LED
Kód: OSWLDLLAT0262
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výška pádu
2 m
Provozní teplota
-20°C ~ +40°C
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Přepravní zámek
Ano
Příkon
Akumulátor
Ano
Výdrž baterie (max.)
60 h
Počet baterií
1
Napětí baterie
3,7 V
Doba nabíjení baterie
3 h
Vzhled
Barva
Černá
Typ svítilny
Ruční svítilna
Základní materiál
Hliník
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Výška
170 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Obsah balení
Ochrana role x 1
Osvětlení
Maximální světelný výstup
2000 lm
Maximální dosah světla
320 m
Počet stupňů výkonu
4
Minimální světelný výstup
25 lm
Color Rendering Index (CRI)
80
Minimální dosah světla
35 m
Typ lampy
LED
Počet lamp
1 lamp
Teplota barev
4500 - 5500 K
Typ baterie
21700 Lithium-iontové (Li-Ion)
Režimy svítilny
Mid Power
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 4058205037136 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 147 mm |
| Délka balení: | 67 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
