Ledlenser H8R Černá, Červená Čelovka LED
Kód: OSWLDLLAT0113
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 40 °C
Příkon
Životnost baterie
15 h
Životnost baterie (režim boost)
10 h
Kapacita baterie
3400 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení baterie
6 h
Výdrž baterie (max.)
120 h
Počet baterií
1
Vzhled
Typ svítilny
Čelovka
Voděodolný
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
158 g
Údaje o balení
Výška balení
115 mm
Hloubka balení
100 mm
Hmotnost včetně balení
340 g
Šířka balení
135 mm
Typ balení
Krabice
Obsah balení
USB nabíječka součástí
Ano
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
USB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité svítilny zlikvidujte ve sběrných místech určených pro elektronický odpad.
Osvětlení
Maximální dosah světla
150 m
Maximální světelný výstup
600 lm
Minimální dosah světla
20 m
Minimální světelný výstup
10 lm
Typ lampy
LED
Počet lamp
1 lamp
Počet stupňů výkonu
3
Svítivost
250 lm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4058205005623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 92 mm |
| Šířka balení: | 146 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
