Led Lenser H19R Core Černá Čelovka
Kód: OSWLDLLAT0188
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Použité technologie
Temperature Control System
Příkon
Typ zdroje
Bezdrátové
Indikace nabíjení
Ano
Kapacita baterie
4800 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Magnetický nabíjecí konektor
Ano
Výdrž baterie (max.)
20 h
Doba nabíjení
5,5 h
Vzhled
Barva
Černá
Typ svítilny
Čelovka
Voděodolný
Ano
Základní materiál
Hliník
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
374 g
Obsah balení
Svítilna
Ano
Balení baterií
Ano
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Osvětlení
Minimální dosah světla
80 m
Typ lampy
LED
Svítivost
3500 lm
Maximální dosah světla
300 m
Počet stupňů výkonu
4
Počet lamp
2 lamp
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4058205020961 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
