LAURA 555 Mechanický šicí stroj Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Držadlo
Ano
Barva
Bílá
Počet programů
35
Knoflíkový typ
4 kroky
Základní materiál
Polykarbonát (PC)
Nastavitelná délka stehu
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Nastaviltená pozice jehly
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Délka stehu
4 mm
Automatický navlékač jehly
Ne
Volné rameno
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.01 kg |
| EAN: | 5902022181345 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 422 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
