Lanberg Switch rack 19" POE+ 16x 100MB /2X COMBO GIGABIT ETHERNET 250W
Kód: KILLAESWI0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3i
Technologie kabeláže Ethernetu - měď
1000BASE-T
Auto MDI/MDI-X
Ano
Automatické vyjednávání
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
Instalace do racku
Ano
Formát
1U
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
208 mm
Šířka
320 mm
Výška
45 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
16
Počet portů Power over Ethernet (PoE)
16
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Fast Ethernet (10/100)
Počet kombo portů SFP
2
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 55 °C
Funkce managementu
Typ přepínače
Nespravované
Přenos dat
Kapacita přepínání
7,2 Gbit/s
Tabulka MAC adres
16000 pol.
Power over Ethernet (PoE)
Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+)
16
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet
30 W
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE)
250 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.625 kg |
| EAN: | 5901969429305 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
