Lanberg LCF5-21CU-0305-BK síťový kabel 305 m Cat5e F/UTP (FTP) černý
Kód: KGWLAESIC0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Plug and Play
Ano
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Materiál izolační vrstvy
Vysokohustotní polyethylen (HDPE)
Pohlaví konektoru
Ne
AWG (velikost drátu)
24
Stínění kabelu
F/UTP (FTP)
Barva kabelu
Černá
Materiál vodiče
Měď
Certifikace RoHS
Ano
Délka kabelu
305 m
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
6 mm
Údaje o balení
Šířka balení
350 mm
Výška balení
250 mm
Hloubka balení
350 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 75 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.425 kg |
| EAN: | 5901969421842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
