KULMA NA VLASY GHD HHWG1017
Kód: AGDGHDLOK0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr válce
3,8 cm
Výkon
Model
Kulma
Navlnění vlasů
Ano
Teplota (max)
185 °C
Odizolovaný plášť
Ano
Ionizátor
Ano
Keramický povrch
Ano
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | G024M |
| Hmotnost: | 0.712 kg |
| EAN: | 5060569865330 |
| pkwiu: | 27.51.23.0 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Délka: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
