Kuchyňský robot Bosch MFW2510W bílý 350 W
Kód: AGDBOSMDM0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Protiskluzové nožky
Ano
Lis na citrusové plody
Ne
Posunovač jídla
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Výkon
1,7 kg/min
Délka šňůry
1 m
Bluetooth
Ne
Příkon
Příkon
350 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Výška
285 mm
Hloubka
170 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.865 kg |
| EAN: | 4242005135615 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
