Kuchyňský robot Black+Decker BXFPA1200E (1200 W)
Kód: AGDBDEROK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce
Hnětení těsta
Počet rychlostí
2
Jednoduché čištění
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Pulzní spínač
Ano
Obsah nádoby
1,5 l
Barva
Stříbrná
Příkon
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
300 mm
Hloubka
200 mm
Hmotnost
3,86 kg
Výška
400 mm
Technické údaje
Odměrka
Ano
Odolný proti otřesům
Ano
Neobsahuje
Bisfenol A
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Typ ovládání trouby
Knoflík
Protiskluzové nožky
Ano
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Lis na citrusové plody
Ano
Počet lopatek
3
Měřicí nádoba
Ano
Počet špachtlí v ceně
1
Počet kotoučů
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Základní materiál
Nerezová ocel
Materiál nádoby
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.94 kg |
| EAN: | 8432406250055 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 415 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
