Kryt KRUX Palum (KRXD008)
Kód: OBUKRXOBU0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Boční okno
Ano
Barva
Černá
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet 2.5" pozic
2
Maximální délka grafické karty
39,5 cm
Protiprachový filtr
Ano
Maximální délka PSU
20,5 cm
Maximální výška CPU chladiče
18,1 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,6 kg
Šířka
235 mm
Výška
453 mm
Hloubka
450 mm
Chlazení
Průměr větráku
12 cm
Počet zabudovaných chladicích větráků
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.98 kg |
| EAN: | 5903018667751 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
