Krux Empero kryt
Kód: OBUKRXOBU0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Formát
Tower
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Počet 3,5" pozic
2
Model
PC
Barva
Černá
Počet 2.5" pozic
3
Podsvícení
Ano
Maximální délka grafické karty
42 cm
Maximální výška CPU chladiče
15,5 cm
Protiprachový filtr
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
277 mm
Výška
426 mm
Hmotnost
7,5 kg
Hloubka
443 mm
Chlazení
Maximální počet ventilátorů
10
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.83 kg |
| EAN: | 5903018668376 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 525 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
