Krups Intution Preference EA875U10 kávovar Poloautomatické Espresso kávovar 3 l
Kód: AGDKRUEXP0164
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Programovatelné automatické vypínání
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
440 mm
Hmotnost
8,15 kg
Výška
400 mm
Hloubka
440 mm
Výkon
Systém na horkou vodu
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Počet teplotních nastavení
3
Samočisticí
Ano
Typ náplně
Mletá káva
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Nastavitelný mlýnek
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Objem zásobníku vody
3 l
Typ kávovaru
Poloautomatické
Typ produktu
Espresso kávovar
Topný systém
Termoblok
Nastavitelné množství vody
Ano
Funkce proplachování
Ano
Úrovně teploty horké vody
3
Nastavitelná výška výpusti
Ano
Ergonomie
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Vestavěný displej
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Černá
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Indikátor vodního kamene
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava lunga
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava ristretta
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.284 kg |
| EAN: | 3016661159558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 393 mm |
| Délka balení: | 492 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
